FQB44N08 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 80V V(BR)DSS | 44A I(D) | TO-263AB 20031026
FQB44N08 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB35NF10T4 20120118
全选
Total found 2 in 217540143