SPB47N10L Infineon(siemens)   Power MOSFET. 100V. D睵AK. RDSon=26mOhm. 47A. LL 20030310
SPB47N10L Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB40NF10LT4 20120118
全选
Total found 2 in 217540143